Cariere

Reprezentant Vanzari Horeca

Candidatul ideal

  • EXPERIENTA IN VANZARI, preferabil in domeniul echipamentelor Horeca, constituie un avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza;
  • Cunostinte si abilitati de operare PC;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Prezentarea si promovarea produselor si serviciilor prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti;
  • Mentinerea permanenta a legaturii cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
  • Prospectarea constanta a pietei in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza;
  • Realizarea rapoartelor privind situatia vanzarilor, concurenta, noile tendinte ale pietei, potentialii clienti;
  • Urmarirea incasarilor, comenzilor/contractelor si inaintarea propunerilor privind acordarea de eventuale discounturi sau amanari de plata pentru clientii fideli;
  • Realizarea planului de vanzari stabilit.

Daca doriti sa aplicati la pozitia anuntata mai sus va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de e-mail office@sdsgroup.ro, specificand pozitia pentru care aplicati.Chiar daca sunteti din alte zone decat cele mentionate, dar corespundeti profilului cautat, puteti trimite CV-ul dumneavoastra la adresa de email mentionata mai sus. Ne rezervam dreptul de a contacta doar candidatii care se potrivesc profilului anuntat, in limita posturilor disponibile.Cautam colaboratori la nivelul intregii tari, atat pentru vanzari cat si pentru service. Detalii suplimentare despre modul de colaborare, comisioane, etc, se pot obtine trimitand un email la office@sdsgroup.ro.